Išskirtinės naujienos:

Naujas dizaino žiniatinklis

Geriausių lietuviškų dizainų bei jų autorių sklaidos projektui “Dizaino...

Trends & Traditions

Parodoje „Trends & Traditions” dalyvaujantis NARBUTAS stiprina pozicijas Skandinavijoje

Gegužės 3 dieną biuro baldų gamintojas NARBUTAS dalyvauja renginyje „Trends & Traditions”, kuris vyksta Kopenhagoje, Danijoje. Šiame labai ypatingame renginyje, kuriame renkasi Skandinavijos baldų sektoriaus profesionalai – gamintojai, dizaineriai, architektai – NARBUTAS yra pakviestas prisistatyti pirmą kartą.

Tarp rinkos profesionalų  

Apie „Trends & Traditions” sakoma, kad tai – Skandinavijoje ryškiausias tokio formato įvykis, it magnetas pritraukiantis dėmesio centre esančius daiktus ir žmones. Rinkos profesionalus suburiantis, maksimaliai koncentruotas vienos dienos renginys biurų bei kitų visuomeninių erdvių sektoriams turi didžiulį poveikį, mat yra skirtas megzti verslo santykius ir bendradarbiauti, keistis žiniomis, idėjomis, dalytis įkvėpimu.  

„Dalyviai į „Trends & Traditions” patenka kitaip nei į tradicines parodas – jie pakviečiami individualiai. Tad ypač didžiuojamės, jog NARBUTAS pateko tarp šių kviestinių dalyvių ir turi galimybę pristatyti savo 2023 metų naujienas”, – sakė Airida Semaškienė, NARBUTAS Vakarų ir Šiaurės rinkų pardavimų vadovė.

Šiemet „Trends & Traditions” dalyvauja apie 130 naujienas pristatančių dalyvių. NARBUTAS savo gaminius eksponuoja įrengdamas nedideles, tačiau biuruose aktualiausias funkcines zonas. Lietuvoje įsikūrusi įmonė vis daugiau produktų kuria kartu su žinomais, tarptautiniu mastu pripažintais dizaineriais, tad renginio lankytojai turi galimybę susipažinti tiek su jų sukurtais bei prestižinius apdovanojimus pelniusiais NARBUTAS gaminiais, tiek ir su pačiais jų kūrėjais.   

Susitikimai su dizaineriais 

Renginyje gyvai dalyvauja danų dizaineriai Christina Strand ir Niels Hvass, kurie atstovauja minkštų biuro baldų kolekcijoms TWIST&SIT, TWIST&SIT Soft ir SOFT ROCK. 2019 metais TWIST&SIT pelnė „Reddot Award” apdovanojimą, o 2022 metais SOFT ROCK buvo įvertinta „German Design Award” apdovanojimu.

Danų kūrėjai bei jų pristatomi baldai kalba apie tvarų dizainą, kuomet, užuot kūrus naujieną po naujienos, siekiama ilgiau pabūti ties jau sukurtomis kolekcijomis, jas toliau vystant ir taip suteikiant naujo funkcionalumo, aktualumo. 

Taip pat renginyje galima išbandyti italų dizaino studijos „Baldanzi & Novelli designers” sukurtą vadovo kėdę D-CHAIR, išsiskiriančią ypatingu sėdėjimo komfortu ir ergonomika. Ši kėdė pagaminta nenaudojant poliuretano, jį pakeičiant vientisu tinkliuku. Kuo mažiau medžiagų ir skirtingų komponentų, tuo lengvesnis yra gaminio perdirbimas.

Tvarumui – ypatingas dėmesys  

Tvarumas yra viena aktualiausių vertybių ir tendencijų tiek „Trends & Traditions”, tiek NARBUTAS. Jas perteikia visi naujausi NARBUTAS gaminiai. Pavyzdžiui, akustinės kolonos PARTHOS, turinčios daug PET veltinio, kuris yra pagamintas iš daugiau nei 50 proc. perdirbto plastiko ir kuris toliau yra 100 proc. perdirbamas. Iš vidaus PARTHOS kolonos užpildomos gamybai nebetinkančiomis gobeleno atraižomis, taip mažinant atliekų ir išvengiant žaliavų perdirbimo ar utilizavimo procesų. Taip pat Kopenhagoje galima išvysti modulinę lentynų sistemą COMBUS, kuri yra sukurta naudojant maksimaliai lengvai atskiriamas, išrūšiuojamas bei perdirbamas medžiagas, – dominuoja metalo konstrukcijos.  

Tarp kitų renginio metu pristatomų produktų – S dydžio SILENT ROOM, stalų sistema NOVA Wood Multipurpose, kėdžių šeima CANNIE, kompaktiškas ir mobilus staliukas MOBI, mūsų akustinės puošmenos ACOUSTIC ARTWORK. Taip pat pristatomos NARBUTAS individualios gamybos galimybės.

„Šiemet tai – jau antra solidi investicija į Skandinavijos rinką. Vasarį dalyvavome tarptautinėje parodoje „Stockholm Furniture Fair”. Tikimės, jog sulig šiais dviem renginiais mūsų gerbėjų gretos Skandinavijoje dar labiau išaugs”, – sakė NARBUTAS Vakarų ir Šiaurės rinkų pardavimų vadovė.

Su NARBUTAS produkcija galima susipažinti stende HV1510. Renginys vyksta gegužės 3 d., LOKOMOTIVVAERKSTEDET, Otto Busses kelias 5A.

Apie įmonių grupę NARBUTAS

Įmonių grupė „Narbutas” – tarptautinis biuro baldų gamintojas, siūlantis platų spektrą įvairių biuro baldų sprendimų, padedančių išpildyti modernaus biuro koncepciją. Įmonių grupės produkciją tarptautiniu lygiu platina platus atstovų tinklas daugiau nei 60-yje šalių, iš kurių penkiose – Prancūzijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje ir JAV – įkurti baldų ekspoziciniai salonai. Įmonių grupė didžiausią dėmesį skiria prasmingoms inovacijoms, laiko patikrintiems ir lengvai įgyvendinamiems sprendimams bei tarptautiniu mastu aktualiam dizainui, siekdama suteikti darbuotojams galimybę dirbti moderniuose ir kokybiškuose biuruose. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.narbutas.lt.

Latest

NARBUTAS toliau skina laurus

Lietuviško kapitalo biuro baldų gamintojas NARBUTAS toliau sėkmingai garsina...

Dizaino spektaklis PQ23

Nuo Burkina Faso iki Peru: spektaklio dizainas iš viso...

Stokholmo baldų parodoje, „Narbutas“ stende – dizainerių pranešimai ir pakitusias biurų tendencijas atliepiantys gaminiai

Vasario 7–11 dienomis biuro baldų gamintojas „Narbutas“ dalyvauja Stokholmo...

Narbutas Stokholme

NARBUTAS kviečia susitikti Stokholmo baldų parodoje: dizaineriai skaitys pranešimus,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

NARBUTAS toliau skina laurus

Lietuviško kapitalo biuro baldų gamintojas NARBUTAS toliau sėkmingai garsina...

Dizaino spektaklis PQ23

Nuo Burkina Faso iki Peru: spektaklio dizainas iš viso...

Stokholmo baldų parodoje, „Narbutas“ stende – dizainerių pranešimai ir pakitusias biurų tendencijas atliepiantys gaminiai

Vasario 7–11 dienomis biuro baldų gamintojas „Narbutas“ dalyvauja Stokholmo...

Narbutas Stokholme

NARBUTAS kviečia susitikti Stokholmo baldų parodoje: dizaineriai skaitys pranešimus,...

Suakmenėjęs Laikas

Praėjusiems metams artėjant prie žiemos saulėgrįžos, žinomas Lietuvos prekės...
spot_imgspot_img

NARBUTAS toliau skina laurus

Lietuviško kapitalo biuro baldų gamintojas NARBUTAS toliau sėkmingai garsina Lietuvos vardą pasaulyje. Daugiafunkcė stalo sistema NOVA Wood Multipurpose šiemet pelnė prestižinį tarptautinį dizaino apdovanojimą...

Dizaino spektaklis PQ23

Nuo Burkina Faso iki Peru: spektaklio dizainas iš viso pasaulio po ketverių metų grįžta į Prahą. PQ (Prahos kvadrienalė) pradeda išankstinius festivalio abonementų pardavimus Penkioliktoji...

Stokholmo baldų parodoje, „Narbutas“ stende – dizainerių pranešimai ir pakitusias biurų tendencijas atliepiantys gaminiai

Vasario 7–11 dienomis biuro baldų gamintojas „Narbutas“ dalyvauja Stokholmo baldų parodoje. Stende įmonė pristato naujausius kartu su skandinavų, italų ir kitų šalių dizaineriais sukurtus...

Parašykite komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia