Kaip ir kiekvienus metus, šiuos taip pat pradedame spėjimais ir burimais – kokie jie bus? Ką žada horoskopai Avinams, o ką – Mergelėms? Visi bando prognozuoti, kaip 2022 metais gyvensime: netrūksta politinių, ekonominių ir socialinio gyvenimo pranašysčių. Štai ir atsakingieji už pasaulio spalvingumą paskelbė savo sprendimus – kokia bus trendinė šių metų spalva, kaip turėtume kolorizuoti savo planus, svajones ir produktus? Internetinis išteklis Creative Market įsivaizduoja šiuos metus kaip naująją prabangą – laikas su artimaisiais, laikas, praleistas lauke ir, ko gero, svarbiausia – laikas su savimi. Sezono spalva (Velvet Jade) atspindi nostalgišką harmonijos, komforto, džiaugsmo ir taip, šiek tiek žavesio ilgesį. O štai dažų maišytojų nuomonės išsiskyrė – vieni, tokie kaip Behr šiuos metus piešia šviesiomis švelnaus brizo (Breezeway) ar pablukusios alyvuogės (PPG – Olive Spig) spalvomis, kiti, tokie kaip Sherwin-Williams šiuos metus mato raminančiame, subtiliame rūke, kuris gali tapti tobulu atspalviu bet kokiai erdvei atgaivinti (Evergreen Fog). Dunn-Edwards spalvų ekspertai prieštaraudami pateikia ryšį su menais, amatais išlaikančią šviesią ir erdviai rudą spalvą, kuri yra tikrai žemiškas atspalvis, reiškiantis stabilumą, komfortą ir ramybę.
Tačiau lemiamą verdiktą pateikia spalvų popiežius – industrijos lyderis Pantone, kuris anonsavo savo spalvą dar gruodžio pradžioje. Pasitikite Very Peri – spalvą, šiais metais pirmą kartą sukurtą kaip visiškai naujas atspalvis, užuot pasirinkus vieną iš Pantone sąrašo. Apibūdindamas Very Peri kaip gaivią žydrą, sumaišytą su violetiniu raudonu atspalviu, Pantone teigė, kad Very Peri yra „linksmiausias ir šilčiausias iš visų mėlynų atspalvių“, skirtas simbolizuoti pereinamąjį laikotarpį ir naujas galimybes.
Taigi, Very Peri visiškai nauja spalva, todėl kol kas produktų, ja nudažytų, dar niekur nerasite. Tačiau, jei siekiate išlikti madingais 2022 metais, jau pradėkite maišyti levandų atspalvius ir spalvinti jais savo artimiausią ateitį. Kita vertus, kaip matome, vieningos nuomonės, kokia turėtų būti šių metų spalva, nėra, tad kiekvienas dizaineris gali pasirinkti, kuo tikėti.

2022 metų spalvos

Parašykite komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia