Išskirtinės naujienos:

Naujas dizaino žiniatinklis

Geriausių lietuviškų dizainų bei jų autorių sklaidos projektui “Dizaino...

Narbutas Stokholme

NARBUTAS kviečia susitikti Stokholmo baldų parodoje: dizaineriai skaitys pranešimus, bus pristatomos naujienos


Vasario 7–11 dienomis vyksiančioje Stokholmo baldų parodoje lankytojai galės susipažinti su Narbutas produkcija. Iš Lietuvos kilusi kompanija išsiskiria itin plačiu biuro baldų spektru, o jos produkcija prekiaujama visame pasaulyje, daugiau nei 60-tyje valstybių, tarp kurių – ir Skandinavijos šalys. Parodoje Narbutas pristatys ne tik baldų naujoves bei funkcines zonas, bet ir virtualius dizaineriams, architektams, dileriams skirtus įrankius. Ypatingas dėmesys bus skiriamas gyvam specialistų bendravimui, apsikeitimui patirtimis – Narbutas stende vyks susitikimai su tarptautiniu mastu pripažintais dizaineriais iš Danijos ir Italijos.

Narbuto stendas Stokholmo baldų parodoje

Dizaino moto – „Nieko nereikalingo“

Stokholmo baldų parodoje Narbutas dalyvauja jau antrą kartą. Pirmąsyk Skandinavijos rinkai prisistatyta 2014-aisiais, kartu su danų dizaineriais Christina Strand ir Niels Hvass bei jų sukurta itin plačia, darbo stalus ir modulinę minkštų baldų sistemą apimančia, JAZZ kolekcija.

„Nepaprastai džiaugiamės su šiuo dizainerių duetu užsimezgusiu bendradarbiavimu, kuris yra itin vaisingas ir tęsiasi iki šiol. Šių metų Stokholmo parodoje pristatysime kartu su Christina Strand ir Niels Hvass sukurtą itin populiarią kėdžių, krėslų ir sofų kolekciją TWIST&SIT – 2019 metais vienas šios kolekcijos gaminių pelnė „Red Dot Award“ apdovanojimą. Taip pat parodos stende eksponuosime šių dizainerių sukurtą modulinę minkštų baldų sistemą SOFT ROCK, kuri 2022 metais pelnė „German Design Award“ apdovanojimą. Tikimės, jog naujausia šių dizainerių kūryba bus artima ir patraukli skandinavų rinkai. Dizainerių duetas dalyvaus parodoje bei kvies susitikti – pasiklausyti jų pranešimo“, – sakė Vilma Sinkevičiūtė, Narbutas viceprezidentė pardavimams ir marketingui. 

Christina Strand ir Niels Hvass

Narbutas kuria baldus bendradarbiaudamas su dizaineriais iš viso pasaulio, todėl produkcijai būdingas globaliai atpažįstamas dizainas, o bene labiausiai juntama skandinaviško, itališko dizaino įtaka. Narbutas dizaino moto – „Nieko nereikalingo“. „Džiaugiamės, jog bendradarbiaudami su danų dizaineriais galime tiek atliepti aktualiausias dizaino tendencijas, tiek savaip prisidėti ir prie skandinaviškojo dizaino populiarinimo visame pasaulyje, kurį galime užtikrinti dėl itin plačiai pasklidusios mūsų produkcijos“, – pabrėžė V. Sinkevičiūtė.


Bendradarbiaujama su dizaineriais iš viso pasaulio
Geras dizainas yra vienas pamatinių veiksnių, lemiančių baldo sėkmę, jo patrauklumą biurą įrengiančiam specialistui ar galutiniam vartotojui. Todėl tiek bendradarbiavimui su dizaineriais, tiek jų kaip ilgamečių kūrybinių partnerių pasirinkimui Narbutas skiria ypatingą dėmesį. Parodoje bus pristatyta su skandinavų ir kitų šalių dizaineriais kurtų baldų. Tarp jų – amerikiečių dizainerės Annie Lee pasiūlyta patogesnio aukščio kavos staliukų ir pufų kolekcija ZooZoo bei italų dizainerio Folco Orlandini sukurtas pasitarimų stalas ARQUS.
Ilgamečiai Narbutas dizaino partneriai – italų dizaineriai Baldanzi & Novelli designers. Parodoje bus pristatomas naujausias kartu su šia dizaino studija sukurtas gaminys – daugiafunkcis šiuolaikinėms darbo erdvėms skirtas baldas WORKLAB, kuris atliepia daugybę pačių įvairiausių biuro poreikių. Narbutas stende bus galima susipažinti su dizainerių sukurtomis biuro kėdžių šeimomis WIND ir NORTH CAPE.

Ergonomika – vienas svarbiausių baldo gamintojo prioritetų, todėl Narbutas vis daugiau dėmesio skiria biuro kėdėms. Parodoje bus pristatyta ypatinga naujovė – Baldanzi & Novelli designers sukurta, ergonomiką ir dizainą į viena sujungianti vadovo darbo kėdė D-CHAIR, kuri sėdinčiajam suteikia iki šiol dar nepatirtą komfortą. D-CHAIR išskirtinumas – lengvas ir sykiu tvirtas, sinchroniškas judesys, kurį sukuria sinergija tarp mechanizmo ir preciziškai apgalvotų, apskaičiuotų ir išbandytų atlošo linkių, storių. Lengvumo, vientisumo įspūdį sustiprina ištisinis kėdę aptraukiantis tinklelis – pakankamai tvirtas, kad būtų juntama patogi atrama, pakankamai elastingas ir minkštas, kad prisitaikytų prie sėdinčiojo kūno. Stende lankytojai galės išbandyti šią kėdę.

D-CHAIR

Tarp kitų parodoje pristatomų baldų naujienų – metalinės lentynos COMBUS, aukštos kėdės CANNY, modulinės daiktų saugojimo spintelės CHOICE, akustiniai kambariai SILENT ROOM, pasitarimų stalas ROUND Multipurpose ir stalų sistema NOVA Wood Multipurpose. Pastaroji šiemet pelnė „German Design Award‘23“ apdovanojimą.

Narbuto produkcija

„Žinoma, mūsų noras kurti gero dizaino gaminius visam pasauliui būtų mažai ko vertas, jei lygiagrečiai nesirūpintume tvarumu. Esame didelis rinkos žaidėjas, mūsų augimas – itin spartus, todėl suvokiame tiek mūsų daromą įtaką aplinkai, tiek ir tenkančią atsakomybę. Tvarumas yra vienas iš strateginių ilgalaikių mūsų kompanijos tikslų, kuris apima įvairius mūsų veiklos aspektus: nuo rūpinimosi užtikrinti kuo tvaresnę gamybą, į šį procesą įtraukiant ir mūsų partnerius visame pasaulyje, iki pačios įmonės gyvenimo“, – sakė Narbutas viceprezidentė pardavimams ir marketingui.
Parodoje bus demonstruojamas vieno naujausių Narbutas gaminių, PARTHOS, pjūvis. Iš jo galima matyti, jog daug dėmesio skiriama ne tik tvarioms medžiagoms – naudojamas metalo karkasas, PET veltinis – bet ir konstrukcijai, kuri yra nesudėtinga, lengvai išrenkama, todėl medžiagas paprasta išrūšiuoti ir perdirbti. PARTHOS stalai ir akustiniai gaminiai užpildomi gamybai nebetinkamomis gobeleno atraižomis, taip suteikiant joms antrą gyvenimą.

Į Stokholmo baldų parodą keliaus ir akustinės Narbutas puošmenos – ACOUSTIC ARTWORK kolekcijos gaminiai, kuriami iš PET veltinio. „Pastaruoju metu šiai medžiagai, kuri gaminama iš 50 proc. perdirbtų žaliavų ir pasižymi itin geromis savybėmis, skiriamas ypač didelis dėmesys. Ši tendencija buvo ryški ir neseniai Vokietijoje vykusioje „Orgatec“ parodoje, kurioje taip pat dalyvavome“, – pasakojo V. Sinkevičiūtė.

Viena iš Narbutas stiprybių – Lietuvoje įsikūrusiame baldų fabrike gaminami tiek standartiniai, tiek ir nestandartiniai produktai, tad parodoje bus pademonstruotos individualios gamybos galimybės.

Pagrindinis dėmesys – specialistams
Parodoje Narbutas įsikurs apie 200 kv. m stende. Jame bus eksponuojamos naujausios baldų kolekcijos bei iš jų sukurtos funkcinės zonos, atitinkančios šiuolaikines biurų tendencijas: daugiafunkciškumą, namų ir biuro atributikos persipynimą, padidėjusį poreikį bendrauti. Pamatyti įvairiausius baldų variantus, galimus jų komponavimo būdus ar jau paruoštus atskirų biuro zonų apstatymo pasiūlymus bus galima Narbutas virtualiame biure, kuris bus pristatomas parodos stende. Šis įrankis skirtas didžiulių biurų planavimą padaryti lengvesnį, patogesnį, greitesnį.

Parodoje, Narbutas stende, vyks renginiai. Savo patirtimis su lankytojais dalysis Narbutas stende pranešimus skaitysiantys dizaineriai. Christina Strand ir Niels Hvass kalbės apie susipynusias biurų ir namų erdves, leidžiančias jaustis savimi, o Adriano Baldanzi, vienas iš Baldanzi & Novelli designers įkūrėjų, papasakos apie šių metų Narbutas žvaigždę – ergonomišką išskirtinio dizaino vadovo kėdę D-CHAIR. Chr. Strand ir N. Hvass pranešimo bus galima pasiklausyti pirmą parodos dieną – vasario 7 d., A. Baldanzi kalbės vasario 8 d. Prieš pat šiuos pranešimus bus galima daugiau sužinoti apie Narbutas virtualaus biuro galimybes – apie jas gamintojo stende pasakos NARBUTAS darbo aplinkos dizaino vadovas Simonas Savickas.
Tikimasi, jog tiek pranešimai, tiek ir visos stende pristatomos naujovės sulauks didelio lankytojų susidomėjimo. Stokholmo baldų parodoje Narbutas įsikurs A23:14 stende.

1. Christina Strand ir Niels Hvass; 2. Adriano Baldanzi; 3. Simonas Savickas

Apie NARBUTAS
Įmonių grupė NARBUTAS – tarptautinis biuro baldų gamintojas, siūlantis platų spektrą įvairių biuro baldų sprendimų, padedančių išpildyti modernaus biuro koncepciją. Įmonių grupės produkciją tarptautiniu lygiu platina platus atstovų tinklas 60-yje šalių, iš kurių penkiose – Prancūzijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje ir JAV – įkurti baldų ekspoziciniai salonai. Įmonių grupė didžiausią dėmesį skiria prasmingoms inovacijoms, laiko patikrintiems ir lengvai įgyvendinamiems sprendimams bei tarptautiniu mastu aktualiam dizainui, siekdama suteikti darbuotojams galimybę dirbti moderniuose ir kokybiškuose biuruose. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.narbutas.lt.

Latest

NARBUTAS toliau skina laurus

Lietuviško kapitalo biuro baldų gamintojas NARBUTAS toliau sėkmingai garsina...

Trends & Traditions

Parodoje „Trends & Traditions" dalyvaujantis NARBUTAS stiprina pozicijas Skandinavijoje Gegužės 3 dieną...

Dizaino spektaklis PQ23

Nuo Burkina Faso iki Peru: spektaklio dizainas iš viso...

Stokholmo baldų parodoje, „Narbutas“ stende – dizainerių pranešimai ir pakitusias biurų tendencijas atliepiantys gaminiai

Vasario 7–11 dienomis biuro baldų gamintojas „Narbutas“ dalyvauja Stokholmo...

Newsletter

spot_img

Don't miss

NARBUTAS toliau skina laurus

Lietuviško kapitalo biuro baldų gamintojas NARBUTAS toliau sėkmingai garsina...

Trends & Traditions

Parodoje „Trends & Traditions" dalyvaujantis NARBUTAS stiprina pozicijas Skandinavijoje Gegužės 3 dieną...

Dizaino spektaklis PQ23

Nuo Burkina Faso iki Peru: spektaklio dizainas iš viso...

Stokholmo baldų parodoje, „Narbutas“ stende – dizainerių pranešimai ir pakitusias biurų tendencijas atliepiantys gaminiai

Vasario 7–11 dienomis biuro baldų gamintojas „Narbutas“ dalyvauja Stokholmo...

Suakmenėjęs Laikas

Praėjusiems metams artėjant prie žiemos saulėgrįžos, žinomas Lietuvos prekės...
spot_imgspot_img

NARBUTAS toliau skina laurus

Lietuviško kapitalo biuro baldų gamintojas NARBUTAS toliau sėkmingai garsina Lietuvos vardą pasaulyje. Daugiafunkcė stalo sistema NOVA Wood Multipurpose šiemet pelnė prestižinį tarptautinį dizaino apdovanojimą...

Trends & Traditions

Parodoje „Trends & Traditions" dalyvaujantis NARBUTAS stiprina pozicijas Skandinavijoje Gegužės 3 dieną biuro baldų gamintojas NARBUTAS dalyvauja renginyje „Trends & Traditions", kuris vyksta Kopenhagoje, Danijoje. Šiame labai ypatingame renginyje,...

Dizaino spektaklis PQ23

Nuo Burkina Faso iki Peru: spektaklio dizainas iš viso pasaulio po ketverių metų grįžta į Prahą. PQ (Prahos kvadrienalė) pradeda išankstinius festivalio abonementų pardavimus Penkioliktoji...

Parašykite komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia